Kontakt

tvorba webu Brno

Profesionální tvorba webových stránek

Web takový jaký potřebujete

Profesionální grafický design

Umíme vytvořit atraktivní design, který respektuje Corporate Identity subjektu, odpovídá významu a cílové skupině, na kterou je web zaměřen a zachycuje layoutem (rozložením prvků) a provedením navigace strukturní požadavky

Firemní identita

Corporate Identity: tvář prezentačních materiálů - tedy nejen webu, ale logotypů a všech reklamních předloh by měla být jednotná - mluvíme tedy o firemní identitě. Web tedy musí být nedílnou součástní Corporate Identity, musí ji plně respektovat. Můžeme pro vás takovou Corporate Identity navrhnout.

Barevnost lze pojmout střízlivě tak aby nerušila textový obsah, nicméně se nebráníme i extravagantnímu a originálnímu provedení designu.

senior grafik

Chci web ale nevím jak na to

Společně najdeme optimální řešení pro vaši cílovou skupinu a vytvoříme web podle našich nejlepších zkušeností. Snažíme se o dodržování standardů a doporučení pro dobrý a přístupný web. Pro vyhledatelnost webu umíme web optimalizovat (SEO). Rozhodujícím hlediskem je ovšem přání zákazníka - jak mají stránky vypadat, co mají sdělovat, koho oslovit.

Responzivní design

Umíme vytvořit web, který se bude dobře prohlížet i v mobilních zařízeních. Responzivní weby stavíme nad osvědčenými a neustále se vyvíjenými platformami.

Rychlé zjištění východisek umožňuje v krátkém čase navrhnout kvalitní řešení a v co nejkratší době web vytvořit a zprovoznit, včetně testování a plnění obsahem. Tvorba webu není obor pro amatéry, neboť zde není prostor pro opatrné laické krůčky a omyly. Proto nás jako první zajímá zákazníkovo přání a podrobný náčrt jeho představ.

senior programátor

Proč zvolit nás?

Fast

Jednoduše, rychle, kvalitně.

Snažíme se o vstřícnou cenovou politiku. Nevyžadujeme platby předem, případná výše záloh je sjednána dle možností zákazníka.

Jelikož se cena většinou odvíjí od náročnosti a množství zpracovávaných požadavků, kalkulaci jsme schopni dodat po shrnutí klientových požadavků.

Zároveň dohodneme maximální cenu, kterou se zavazujeme nepřekročit a která bude zárukou a garancí vlastních nákladů.

MU

Působíme na Masarykově univerzitě, kde také vedeme kurzy se zaměřením na tvorbu webu a základy grafických aplikací.